Kontakt

 

Zakład Sprzątania Wnętrz "MOP 83" Spółka z o.o.


ul. Szafirowa 7A, 82-310 Gronowo Górne

 Prezes Paweł Jankowski
Vice Prezes Józef Jankowski

Asystentka Prezesa-sekretariat;
Iwona Kosecka
Tel. 55-233-90-47
Tel. 55-233-90-38
Fax.  wew. 113
e-mail:  mop83@mop83.com.pl 

 

Dyrektor ds. rozwoju:

Bartosz Mateusiak
e-mail:  bmateusiak@mop83.com.pl
tel. 55 -233-90-47
kom.694-497-946

Vice Dyrektor ds. rozwoju :

Jolanta Łukasiewicz
e-mail: jlukasiewicz@mop83.com.pl
tel. 55-233-90-47
kom. 604-281-638

Kadry:

Irena Stopel
Tel. 55- 233-90-47 wew.105
e-mail: irena@mop83.com.pl

Księgowość:

Mariola Okuń
Tel. 55-233-90-47 wew.106
e-mail: mariola@mop83.com.pl 

Zamówienia Publiczne:

Joanna Jankowska
Tel. 55-233-90-47 wew. 111
e-mail: j.jankowska@mop83.com.pl               

ISO:

Agnieszka Bylak
Tel. 55-233-90-47 wew. 112
e-mail: agnieszka.b@mop83.pl

Magazyn:

Krystyna Adamczyk
Tel. 55-233-90-47 wew. 110
e-mail: k.adamczyk@wp.pl

Specjalista ds. technicznych:

Gwidon Adamczyk
Tel. 55-233-90-47 wew. 108
e-mail: mop83gwidon@wp.pl

Dla ułatwienia kontaktu z nami proponujemy wysłać e-mail
za pośrednictwem poniższego formularza.
Proszę nie zapomnieć wpisać zwrotnego adresu e-mail

Imię i Nazwisko  
Adres
e-mail
 
Treść listu  
Captcha
 
 
 

 

NIP 578-24-81-251  REGON 170428281
Numer KRS: 0000107447  Sąd Rejonowy w Olsztynie,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego 50.000 PLN

 Karta obiektu

 



W celu prawidłowego odtwarzania filmów oraz nagrań wymagany jest Flash Player.